Horoskop na rok 2024

Poznaj energię, która jest do Twojej dyspozycji w roku Drewnianego Smoka.

Zaprojektuj swoją przyszłość w roku 2024

Astrologia nie jest po to, aby Cię determinować. Z góry przesądzać, co się wydarzy. Celem astrologii jest bowiem oszacować energie, którymi w danym czasie możesz gospodarować. Prognoza definiuje jedynie, jaki rodzaj potencjału jest do Twojej dyspozycji. Sposób wykorzystania tej energii zależy od Ciebie. Tak współtworzysz swój los.

Według kalendarza słonecznego 4 lutego o godzinie 16.29 rozpoczyna się rok Jia Chen – Drewnianego Smoka. Zastanawiamy się jakie przyniesie wydarzenia. Szukamy prognoz dla siebie i swoich bliskich? Dla zainteresowanych została przygotowana uproszczona informacja w formie graficznej. W tabeli niżej sprawdzisz, jakim znakiem był obdarzony rok Twojego urodzenia.

Krok 1

Sprawdź Swój znak zodiaku chińskiego

Uwaga!

Rok chiński według kalendarza słonecznego rozpoczyna się zazwyczaj 4 lutego, czasami 5 lutego (lata z *) lub 3 lutego (lata z **). To oznacza, że jeżeli urodziłeś się np. 2 lutego 1988 roku, według chińskiego kalendarza Twój znak zodiaku należy do roku poprzedniego czyli 1987.

Krok 2

Sprawdź miejsce jakie zajął Twój znak zodiaku w 2024.

Uwaga

Wpływ samych Gwiazd nie zapewni Ci sukcesu!

Aby osiągnąć dobre efekty musisz sam osobiście podjąć właściwe działanie!

Krok 3

Powinieneś wiedzieć, że nie tylko rok Twojego urodzenia jest określony symbolem zodiaku chińskiego. Również miesiąc, dzień i godzina są skorelowane z energią konkretnego znaku. Na przykład: możesz urodzić się w roku Psa, którego potencjał jest najsłabszy w 2024, ale miesiącu Węża (maj) – dobrze notowanego a dodatkowo w dniu najsilniejszej Świni czy godzinie Kozy (13 -15), gdzie dostrzegamy wpływ bardzo korzystnej energii. Innymi słowy, dotyczą Cię prognozy dla czterech znaków a nie jednego. Z tego powodu poleganie na horoskopie jedynie dla roku urodzenia może dawać Ci zawężoną znacznie perspektywę. Dokładniejszy opis tendencji uzyskać można analizując cały wykres urodzeniowy, który obejmuje wszystkie cztery jednostki czasu, to znaczy: rok, miesiąc, dzień i godzinę.

Jeśli chcesz poznać więcej czynników, które mogą wpłynąć na Twoją pomyślność w tym roku, możesz nawiązać kontakt i zadać pytania. Odpowiedź pomoże Ci kooperować z nadchodzącą energią tak, aby wykorzystać szanse oraz zredukować to, co niepożądane. Więcej informacji o wykresach obejmujących rok, miesiąc, dzień i godzinę urodzenia znajdziesz na podstronie: Sztuka Ming – Ba Zi.