Sięgnij do skarbnicy kultury chińskiej

Stosowana przez China Art Consulting metodologia i zaangażowanie ma na celu pomóc Ci urzeczywistnić pragnienia i osiągnąć pomyślność w różnych aspektach życia.

Świadomie realizuj swoje przeznaczenie

Wybierz swoją ścieżkę z uporządkowanym, przejrzystym programem i optymalnymi możliwościami. Pomoże Ci w tym poznanie osobistego potencjału urodzeniowego.

Wybierz odpowiednie miejsce, ludzi i czas

Możesz mądrze zarządzać życiem transformując wyzwania w powodzenie. Wykorzystaj do tego doświadczenia i praktyki stosowane na Dalekim Wschodzie.

Zadbaj o zdrowie, spokój i związki z ludźmi

Sprowadź harmonię i bezpieczeństwo do swojego domu wykorzystując otoczenie, które może Cię wspierać w osiąganiu dobrobytu i pomyślności.

STRONA W PRZYGOTOWANIU

Zapraszamy niebawem

PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ

Przesłanka, jaka przyświeca działalności China Art Consulting to transformacja i wykorzystanie chińskiej mądrości w codziennym życiu nowoczesnego świata.

Strona poświęcona jest różnym dziedzinom, począwszy od podstawowych koncepcji filozoficznych stanowiących fundamenty kultury Chin do technik badania przestrzeni Feng Shui, metod doboru terminów zgodnie z założeniami sztuki Ze Ri oraz systemów prognozowania Ba Zi oraz Qi Men Dun Jia.