Ranking znaków zodiaku w 2018 roku.

Zgodnie z kalendarzem słonecznym 4 lutego o godzinie 05.38 rozpoczął się rok Ziemnego Psa. Jaki potencjał przynosi? Jakie są prognozy dla mnie i moich bliskich? Wiele Osób może zadawać to pytanie. Większość zaawansowanych technik astrologii chińskiej bazuje na tym sposobie notowania czasu. W tabeli niżej sprawdzisz, jakim znakiem był obdarzony rok twojego urodzenia. Trzeba nadmienić, iż możesz spotkać się z innym terminem rozpoczęcia roku chińskiego. Wynika to z tego, iż na powszechne potrzeby ludu był tradycyjne stosowany kalendarz księżycowy, który regulował prace polowe w ciągu roku. Według niego rok 2018 rozpoczyna się 16 lutego. Zapewne będzie hucznie obchodzony w Chinach! W naszych kalkulacjach jednak bazujemy na wędrówce Ziemi wokół słońca czyli kalendarzu słonecznym!

Krok 1

Sprawdź swój znak zodiaku

Uwaga!

Rok chiński według kalendarza słonecznego rozpoczyna się zazwyczaj 4 lutego, czasami 5 lutego (lata z *) lub 3 lutego (lata z **). To oznacza, że jeżeli urodziłeś się np. 2 lutego 1988 roku, według chińskiego kalendarza Twój znak zodiaku należy do roku poprzedniego czyli 1987.

Krok 2

Sprawdź miejsce jakie zajął Twój znak zodiaku w 2018

Krok 3

Poznaj czynniki, które wpłynęły na zajęcie określonego miejsca w rankingu.
W tym celu możesz nawiązać kontakt i zadać pytania. Odpowiedź pomoże Ci odkodować i wykorzystać nadchodzące szanse oraz zredukować niepożądane tendencje.