ARTYKUŁY

Zgodnie z tradycyjnym chińskim myśleniem Ziemia i jej mieszkańcy pozostają pod nieustająco zmiennym działaniem kosmosu. Nic nie jest stałe, czas ma wpływ na ludzkie siły witalne, kondycję psychofizyczną i powodzenie, a także wydarzenia, których doświadcza każdy z nas. Otoczenie wokół naszych domów i miejsc działalności zawodowej również zmienia swój potencjał w zależności od roku, miesiąca czy dnia. Artykuły poświęcone tym zagadnieniom są wiodącym tematem niniejszej strony.

Hasło przewodnie brzmi:
Pamiętajmy, że rozpoznanie aktualnych tendencji definiowanych przez czas oraz środowisko wspiera nas i naszych bliskich w osiąganiu pomyślności w różnych aspektach życia.

Horoskop – Prognozy dla znaków zodiaku chińskiego na rok 2021

Według kalendarza słonecznego 3 lutego o godzinie 23.04 rozpoczyna się rok 2021 Xin Chou – Metalowego Bawołu. Zastanawiamy się jakie przyniesie wydarzenia. Szukamy prognoz dla siebie i swoich bliskich? Dla zainteresowanych zostały przygotowane uproszczone informacje w formie graficznej.

czytaj dalej

Horoskop – Prognozy dla znaków zodiaku chińskiego na rok 2020

Według kalendarza słonecznego 4 lutego o godzinie 17.05 rozpoczyna się rok 2020 Geng Zi – Metalowego Szczura. Jak zwykle zastanawiamy się jakie przyniesie wydarzenia. Wiele Osób pyta: jakie są prognozy dla mnie i moich bliskich? Dla zainteresowanych zostały przygotowane uproszczone informacje w formie graficznej.

czytaj dalej

Horoskop – Prognozy dla znaków zodiaku chińskiego na rok 2019

Zgodnie z kalendarzem słonecznym 4 lutego o godzinie 11.16 rozpocznie się rok 2019 Ji Hai – Ziemnej Świni. Większość z nas zastanawia się jaki niesie potencjał. Jakie są prognozy dla mnie i moich bliskich? Wiele Osób może zadawać to pytanie. Dla zainteresowanych zostały przygotowane uproszczone prognozy w formie graficznej. W tabeli niżej sprawdzisz, jakim znakiem był obdarzony rok Twojego urodzenia.

czytaj dalej

Ranking znaków zodiaku w 2018 roku

Zgodnie z kalendarzem słonecznym 4 lutego o godzinie 05.38 rozpoczął się rok Ziemnego Psa. Jaki potencjał przynosi? Jakie są prognozy dla mnie i moich bliskich? Wiele Osób może zadawać to pytanie. Większość zaawansowanych technik astrologii chińskiej bazuje na tym sposobie notowania czasu. W tabeli niżej sprawdzisz, jakim znakiem był obdarzony rok twojego urodzenia…

czytaj dalej